Pasitikėjimo savimi formulė

MATH SCIENTIFIC produktus kuria tarptautinė mokslininkų komanda, kuri tiria ir vysto moksliškai pagrįstus odos priežiūros sprendimus. Mūsų filosofija remiasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: mokslu, minimalizmu bei draugiškumu aplinkai. Mes tikime, kad paprasta ir kryptinga odos priežiūros rutina gali sugrąžinti odą į biologinę komforto zoną ir atstatyti jos natūralų balansą. Mūsų tikslas yra perkelti mokslines inovacijas iš MATH SCIENTIFIC laboratorijos į jūsų namus ir odos priežiūros rutiną.

Mokslas

MATH SCIENTIFIC produktai yra chemijos mokslų daktaro dr. Mato Janulevičiaus ir jo komandos darbo rezultatas. Kvalifikuoti specialistai kuria autentiškas formules, atlieka įvairius tyrimus, analizuoja rezultatus ir taip užtikrina produktų poveikį bei naudą odai. Negana to, kiekvienos formulės efektyvumas yra tikrinamas ir nepriklausomose laboratorijos, atleikant įvairius instrumentinius bei dermatologinius tyrimus.

MATH SCIENTIFIC komanda aktyviai vykdo mokslinius tyrimus, diegia inovacijas ir kuria vertę grožio industrijai per inovatyvius ingredientus bei aktyvius kompleksus.

Minimalizmas

Mes kuriame minimalistines formules, praturtintas itin kruopščiai parinktomis ir apskaičiuotomis ingredientų kombinacijomis ir koncentracijomis.

Kodėl mūsų ingredientų sąrašai tokie trumpi? Nes mūsų tikslas yra odos komfortas ir grožis, o ne šokiravimas su formulėmis, kuriose būtų „visko po truputį“. Tokiais atvejais dažnai iššaukiamos nepageidaujamos alerginės reakcijos.

Mes kuriame efektyvias funkcionalizuotas, bet švarias formules, kuriose ryškiausiai dominuoja keli aktyvūs ingredientai. Taip išvengiame šoko odai ir padedame kryptingai kovoti su konkrečiomis odos problemomis visu pajėgumu.

Švaraus dizaino MATH SCIENTIFIC pakuotės yra lengvai perdirbamos arba pagamintos ir jau perdirbtų medžiagų. Per draugiškus gamtai ir žmogui sprendimus, mes kartu su jumis esame sąmoningos bendruomenės dalimi.

Išlaikydami minimalizmo filosofiją visuose procesuose, gebame išlaikyti fokusą ir kurti tikrą, plika akimi pastebimą pokytį bei padėti jums pasiekti norimą rezultatą sprendžiant odos problemas.

Etika ir tvarumas

Mūsų serumų buteliukai yra pilnai perdirbami.

Prausiklių buteliukai ir kremų tūbelės yra pagamintos iš jau perdirbto, žaliojo plastiko.

Popierinės produktų pakuotės yra pilnai perdirbamos ir pagamintos iš 100% atsinaujinančių medžiagų.

Mes esame Koralinių rifų aljanso partneriai ir skiriame lėšas koralinių rifų apsaugai bei tyrimams.

Mes teikiame vartotojams naudingą informaciją apie tvarumą ir draugiškumą aplinkai ir būdus sumažinti savo ekologinį pėdsaką.

Mes rūpinamės fizine ir psichologine savo darbuotojų sveikata. Mūsų įmonė yra niekas be mūsų komandos. Tikime vadybiniu modeliu, kai sėkmė pasiekiama išlaikant visapusišką balansą ir pradedame nuo savęs.