Apmokėjimo būdai

Mathscientific.com gali pasiūlyti keletą saugaus apmokėjimo būdų. Visa internetinė parduotuvė yra įkurdinta modernioje saugioje aplinkoje. Tai galite atpažinti iš https:// plėtinio, kuris naudojamas svetainėje. Taip galite visuomet būti užtikrinti, kad jūsų duomenys yra saugūs. Apačioje rasite visų galimų apmokėjimo būdų aprašymus, tad galėsite pasirinkti tokį būdą, kuris tinkamiausias būtent jums. Visos svetainėje nurodytos kainos yra su PVM. Jei jums kyla neaiškumų dėl apmokėjimo būdų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais orders@mathskincare.com.

Mokėkite su Paysera

Jei mokėdami Mathscientific.com, atsiskaitymui pasirinksite Paysera platformą, jūs būsite automatiškai nuvesti į Paysera apmokėjimo puslapį. Čia galite atlikti apmokėjimą savo banko internetinės bankininkystės erdvėje.

Mokėkite su iDEAL

Jei mokėdami Mathscientific.com, atsiskaitymui pasirinksite iDEAL platformą, jūs būsite automatiškai nuvesti į iDEAL apmokėjimo puslapį. Čia galite atlikti apmokėjimą savo banko internetinės bankininkystės erdvėje. Jeigu turite savo banko mobiliąją programėlę, jūs taip pat galite atlikti apmokėjimą skenuodami QR kodą savo telefono ekrane arba atlikdami mokėjimą savo el. banko mobiliojoje programėlėje.

 

Turite klausimų apie iDEAL?

 

Susisiekite su savo banku arba apsilankykite www.ideal.nl kur rasite daugiau informacijos.

Mokėkite su Visa, MasterCard arba American Express

Jei norite apmokėti užsakymą, naudodami savo kreditinę arba debetinę kortelę, pirmiausia turite išsirinkti tinkamą kreditinę ar debetinę kortelę. Mes priimame MasterCard, Visa ir American Express korteles. Paprasčiausiai įveskite savo kortelės numerį, patvirtinimo numerį, galiojimo datą ir savo vardą ir pavardę atitinkamuose laukeliuose. Jūsų gali paprašyti įvesti slaptažodį. Dėl procesų, kuriais siekiama išvengti vidinių sukčiavimų, kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis apmokėti užsakymai gali vėluoti vieną darbo dieną.

Mokėkite su PayPal

Norite apmokėti užsakymą internete greitai ir saugiai? PayPal leidžia jums tai padaryti: jokio streso daugybę kartų vedant savo kortelės duomenis ar savo adresą – susimokėkite, naudodami savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Jeigu mokate su PayPal, jūsų informacija visuomet išliks privati. Šalia jūsų duomenų, PayPal taip pat saugo ir jūsų pirkinius. Jeigu negaunate užsakymo – galite susigrąžinti pinigus.